Svatební DJ, který naslouchá...

Určitě se shodneme na tom, že vybrat kvalitní hudbu na svatbu není procházka růžovým sadem: kapela, DJ z diskotéky, kamarád nebo profesionální svatební DJ? Kde hledat a podle čeho vybrat opravdu to nejlepší?

Jsem rád, že jste při hledání svatebního DJe pro váš den D doputovali až sem. A věřím, že jste tu správně, protože moje práce mě opravdu baví.

Od roku 2010 mi bylo ctí hrát na téměř stovce svateb v nejrůznějších částech České republiky. Svatební deejaying považuji za speciální disciplínu, která vyžaduje umění vcítit se do lidí, číst měnící se atmosféru, schopnost potlačit své ego, někdy i hudební preference a hrát tak, aby se bavila uzavřená skupina lidí na malé svatbě o 25 lidech v oblíbené restauraci, ale stejně tak 200 hostů v zámeckém sálu... dětmi počínaje a babičkami konče. A právě to vám nabízím!

Jsem moderátor a svatební DJ, který dokáže vytvořit nezapomenutelnou atmosféru vhodným výběrem hudby a podtrhnout významné okamžiky každé akce svým mluveným projevem a glosami. V mé práci se snoubí letité zkušenosti, kvalitní vybavení a obrovská láska k tomu, co dělám, což potvrdí všichni, kteří se mnou již spolupracovali viz reference.

Pojďme společně vytvořit a sdílet neobyčejné zážitky plné emocí!

zkušený svatební DJ a moderátor - vlastní zvuková aparatura - světelná aparatura - vybavení a služby pro svatby - svatební fotobudka Fotoskop

Výhodné balíčky pro snoubence

Objednejte si 3 služby v jednom: svatebního DJ, který v případě potřeby zajistí moderaci dohodnutých částí svatební party, kvalitní zvukovou a světelnou aparaturu.

Hudební produkce na svatební party (3 hodiny)

V ceně zahrnuto: svatební DJ, zvuková aparatura pro menší akce s dvěma bezdrátovými mikrofony, základní světelná aparatura.

od 7 000 Kč

Hudební produkce na svatební party (8 hodin)

V ceně zahrnuto: svatební DJ, zvuková aparatura pro střední a větší akce s dvěma bezdrátovými mikrofony, základní světelná aparatura.

 11 000 Kč

Ozvučení a podkres svatebního obřadu

V ceně zahrnuto: svatební DJ, zvuková aparatura dle zvoleného balíčku s dvěma/čtyřmi bezdrátovými mikrofony, základní světelná aparatura.

Platí pouze v případě objednání svatební party, samostatně 5 000 Kč.

3 500 Kč

Ozvučení a podkres hostiny

V ceně zahrnuto: svatební DJ, zvuková aparatura dle zvoleného balíčku, základní světelná aparatura.

Platí pouze v případě objednání svatební party.

500 Kč/hod.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH ve výši 21 %.

U akcí mimo Plzeň je třeba počítat i s dopravou 10 Kč/km.Doplňující informace: 

Obvykle hraji v časech od 17:00 do 3:00, ale hudební produkci lze samozřejmě dohodnout dle vašich představ. V případě hudební produkce po 3:00 účtuji 500 Kč za každou započatou hodinu.

Jsem schopen se domluvit a na svatební party komunikovat i v angličtině a němčině.

Důležité: Nehraji nic z produkce rádoby vlasteneckých uskupení začínajících na "O" ani jim podobné "kapely". Pokud je toužíte mít v playlistu, neoslovujte mne. Děkuji za pochopení!

Co potřebuji od vás:

Preferovaný hudební styl (např. česká muzika od 80. let po současnost), stručný seznam písní či interpretů, kteří by určitě neměli chybět, název písně pro sólo novomanželů a tanec s rodiči.

Pro optimální fungování potřebuji prostor minimálně 2x3 m, ideálně 4x3 m, a přístup k 220 V do 40 m.

Osobní schůzku před svatební party vítám a pro snoubence je samozřejmě zdarma.

Pojďme spolupracovat!

Nezáleží na tom, jestli pořádáte svatební party pro 20 nebo 500 lidí, pod širým nebem, v hotelu nebo na zámku, všem se budu věnovat s nadšením.