Jsem vděčný, že mohu být součástí

VAŠICH akcí a sdílet spolu s vámi neobyčejné zážitky a emoce...

Mluvit jsem začal už v necelém roce života, podobně jako můj syn Liborek. Rčení: "Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš," u mě platí na 100%, takže potřeba hodně mluvit mi zůstala dodnes.


Po dokončení vysoké školy jsem pracoval mimo vystudovaný obor archeologie i jako moderátor v Hitrádiu FM PLUS (2007-2008) a jako moderátor zpravodajství na regionální televizi ZAK (2008). Tyto zkušenosti mi otevřely cestu k moderování různých kulturních, společenských, sportovních i firemních akcí.

Nakonec se můj koníček stal prací, a to v roce 2010, kdy jsem ukončil působení na ZČU v Plzni a založil komunikační a eventovou agenturu Promo LIVE, kterou dosud vedu.

Za posledních dvanáct let jsem moderoval stovky akcí od těch nejmenších, přes firemní eventy tuzemských i nadnárodních firem, maturitní plesy až po gala večer na Pražském hradě. Každá akce byla pro mě zážitkem, každá mě obohatila a posunula dál. Díky za to! 

V roce 2020 se mi podařilo být u vzniku nového Rádia Západ a začal jsem moderovat odpolední frekvenci, následně ranní frekvenci i s Liborkem. Vrátil jsem se tak po 12 letech na půl roku za mikrofon do rádiového studia. Spolupráci s Rádiem Západ jsem však ukončil (více v blogu).

Mimo moderování miluji i hudbu. Od roku 1995 hraji na bicí a užil jsem si nespočet živých koncertů s kapelami Nekoná se! a Chiara in tears (do roku 2009). Vždy mě fascinoval také deejaying a toužil jsem hrát lidem reprodukovanou hudbu, a tak jsem svému snu vyšel vstříc. Od roku 2010 jsem se začal specializovat na svatební a firemní party jako DJ a moderátor v jedné osobě.

Nejsem tedy nikde residentním DJ, nehraji na vesnických diskotékách ani v městských klubech své sety. Svatební a firemní deejaying považuji za výrazně odlišnou disciplínu, která vyžaduje umění vcítit se do lidí a číst měnící se atmosféru, potlačit své ego někdy i hudební preference a hrát tak, aby se bavila uzavřená skupina lidí na svatbě o 25 lidech, ale stejně tak je třeba umět rozpumpovat firemní večírek o 1 000 zaměstnancích. Od roku 2010 mi bylo ctí hrát na několika stovkách svateb, oslav a firemních večírků na nejrůznějších místech po celé České republice.

Více informací o mně naleznete na mé facebookové stránce, instagramu nebo profilu na LinkedIn.